takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Anamur Meslek Yüksek Okulu Her Zaman Eğitimin Adresi
EĞİTİM
2017-06-06 19:23

Anamur Meslek Yüksek Okulu Her Zaman Eğitimin Adresi

Yüksekokulumuz Anamur İlçesi Ören Mahallesinde bulunan Prof.Dr.Ali Ayhan Yerleşkesinde 6 Bölüm- 7 Program ile Eğitim-Öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. 1995 yılında kurulmuş olan Anamur Meslek Yüksekokulu her yıl eğitim öğretim kalitesini yükseltmektedir.

Misyonumuz

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, evrensel değerler ışığında, modern, yaratıcı, ve pozitif düşünen, katılımcı, üretken ve yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden üstün nitelikli bireyler yetiştirmek, yüksek düzeyde bilimsel çalışma ve araştırma yapmak, bilgi ve teknoloji üretmek, üretimini toplum yararına sunarak bölgesel ve ulusal alanda gelişme ve sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası düzeyde vereceği eğitim-öğretim, üreteceği bilgi, teknoloji, ve sanat ile öğrencilerini, mezunlarını, çalışanlarını ve toplumu yaşam boyu öğrenmeyle bütünleştiren, kalite odaklı, engelsiz ve uluslararası tanınırlığa sahip bir yüksekokul olmaktır.

Yüksekokulumuz eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal,kültürel ve sportif etkinliklere önem vermekte, bu amaçla çeşitli kulüpler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Aktif olan kulüplerimiz  Atatürkçü Düşünce Topluluğu, Doğa, Dağcılık ve gezi Külübü, Spor Faliyetleri Kulübü, Edebiyat ve Felsefe Kulübü, Fotoğrafçılık Kulübü, Şiir, Müzik ve Tiyatro Kulübüdür.

Kampüs alanımız içerisinde Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Kız-Erkek öğrenci Yurdu mevcuttur. Ayrıca Kantin, Kafeterya, ve Yemekhane Hizmetleri devam etmektedir.

Yüksekokulumuz 1997 Yılından beri ÖSYM İlçe Sınav Koordinatörlüğü görevini başarıyla yürütmektedir.


Bu haber 2331 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   10 + 9 = ?

SON YORUMLAR

ANKETLER

Anamur’da Hangi Hastaneden Memnunsunuz!