Ne Zaman Başlanacak?

Ne Zaman Başlanacak? haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2017-03-11 01:05

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz birlikte verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını söylemişlerdi.

Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, sıcak asfalt yapımı için verdikleri bütün sözlerin arkasında olduklarını ve bir çok sıcak asfalt çalışmalarını sonladığını beyan ederken, kalan çalışmalarında planlı olduğu biraz zaman alsa da Anamur için en iyisini yapacaklarını söz vermişlerdi, geçen sürede ne yazık ki daha birçok yolun çalışma aşamasında olduğunu görüyoruz. Biz de halkın nabzını tutarak "Sayın Başkanlar bu yol çalışmalarında Saçkan kavşağı Üçyol kavşağı arası ve Üçyol Kavşağından İşletme Caddesine kadar olan bölgenin ne zaman tamamlanacağını" sormaktayız.

Anamur'un en önemli yollarından ve ana arterlerinin noktası olup, bir o kadar da yoğun kullanılmaktadır.

Hem araç hem de motor trafiği bu yollarda her geçen gün daha da yoğunlaşmaktadır. Buradan geçen araçlar ve motosikletlerin yol yüzünden tamir için nerdeyse her hafta oto sanayi ye gittiği vatandaşlar tarafından söylenmektedir.
Bitmeyen bu önemli bölgenin yol çalışmalarına.

Ne zaman başlanacak?